Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku

Quoted post

Črdat Moboly

#1191 Re:

2014-03-26 16:27

#1190: GOR_AS -

Co tady chrochtáš svou zdegenerovanou čobolštinou, ty mrdači ovcí? Toto je český web, pochcaná čobolská prasata sem nepatří !!! Ta patří do komor !!

Odpovědi

jsem vietnamec

#1199 Re: Re:

2014-04-19 14:49:38

#1191: Črdat Moboly - Re: twl další cikán nebo jejich zastánec!! buď tě vzdělával Trautenberg nebo ses vzdělával já nwm kde!! ani mě to nezajímá!! ale jestli jsi cikán tak ti čti ( jestli umíš číst) ano já jsem vietnamka, ale která se vzdělává a chce být vzdělaná!! já narozdíl od vás tady narozkrádám celé česko jako vy!! ano my vietnamci nemáme skoro žádné právo!! ale vy taky ne!! tenhle stát je český a ne romský!!! jste z Indie že??, no tak tam se vraťte my vietnamci se tam taky vrátíme!! my se nechcem srát čechům do života narozdíl od vás!! my se umíme přispůsobit a ne jako vy že si žijete v bordelu nebo já nwm jak!! zamysli se nad s sebou protože GOR_AS má pravdu!! jestli jsi ty nepoznal že je to Slovák a chce pomoct česku tak já nwm z jaké planety pocházíš!!! on chce narozdíl od tebe pomoct česku a ne jako ty!! ty tvoje "mrdači ovcí" to akorát říkáš jaký jsi frajírekk na internetu ale při tom jsi totální moucha která si potí prdelku na počítači a nedělá nic akorát čumí a říká si jestli odepsat nebo ne!!! nedivím se že vás češi chtějí rozkopat!! já na jejich místě bych to udělala dávno!! končím!!!                                                                                                                                             PS: NEPOSER SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!