Omluva za Tibet 2014

Quoted post


#653 Osamostatnění

2014-04-30 12:43

A já jsem pro, aby se osamostatnila Praha. Vznikl by nový suverénní stát, který by vše jen dovážel a kromě služeb nic neprodukoval.

Vezmu to z druhého konce... kdyby se dnes všichni Pražáci prohlásili za duchovní, Prahu prohlásili za samostatnou a suverénní, odmítli by platit daně ČR a respektovat další zákony a pravidla v ČR, byl by případný postih a to i vojenský ze strany ČR přijatelný? Hmmm...... Soudíme něco, o čem houby víme, ale cítíme se mimořádně moderně a osvíceně, protože podporujeme Tibet, který podporuje přece celý západ... Ach jo, kdyby každej před tím, než něco řekne nebo napíše přemejšlel a zjistil si co nejvíc informací...hned by se žilo o něco líp....

Odpovědi

Kristýna

#656 Re: Osamostatnění

2014-04-30 12:55:35

#653: já - Osamostatnění

Koukám, že o historii Tibetu a Číny, jak už novodobé či v zapadlé minulosti, víte opravdu houby. Přečtěte si nějakou publikaci, klidně pro děti, abyste jí pochopil a pak si přečtěte, co jste tu napsal za hloupost


Nepřihlášený uživatel

#702 Re: Osamostatnění

2014-04-30 16:24:41

#653: já - Osamostatnění

Jde poznat, ze Vy o tom nic nevite

Vybrat přezdívku

#727 Re: Osamostatnění

2014-04-30 18:26:21

#653: já - Osamostatnění

mluvíte mi ze srdce... je mi smutno z těch zabedněých čech, kteří si zidealizovali místo, kde nikdy nebyli a o kterém nic neví... :( nepodepíšu a nepodepíšu.