Petice proti oficiálnímu Českému postoji vůči protiruským sankcím

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Re: Re: Poděkování premiérovi

2014-09-01 16:17

#13: Zuzi - Re: Re: Poděkování premiérovi 

 Po 30 letech žití s komunickou demagogií snad rozeznám, co je demagogie a co ne. No a to, co se děje na ukrajině rozhodně není americká demagogie ani naše "nestranné" médiá. To je bohužel 23 rok nepřetržité války Ruska při rozšiřování impéria. Pokud někdo cara Puťu 1. nezastaví tak to nebude tak dlouho a zase se budou promenovat v uniformách po Praze.

Odpovědi

LOL

#35 Re: Re: Re: Re: Poděkování premiérovi

2014-09-01 20:54:37


Nepřihlášený uživatel

#59 Re: Re: Re: Re: Poděkování premiérovi

2014-09-06 00:23:02

#18: - Re: Re: Re: Poděkování premiérovi 

 No ako vidím tak rozoznáš tak akurát hovno od kvetiny.

cross

#62 Re: Re: Re: Re: Poděkování premiérovi

2014-09-06 02:12:07

#18: - Re: Re: Re: Poděkování premiérovi 

 Prosív Vás, co jste to do světa vyslal za blábol? Prý rozšiřování Ruského impéria... Posledních 23 let spal ruský medvěd zimním spánkem. Radši se podívejte kolik škod napáchala za stejnou dobu americká nesvéprávná vláda. Můžou být rádi, že za ni Čína uklízí nepořádek. Na Ukrajině řádí občanská válka, ale všude v médiích jsou na pořádku nepodložené zprávy o ruské invazi, až se mi z toho chce blejt. Média dávno ztratila svoji nezávislost. A řeknete mi proč nebyla Ukrajina za 23 let schopna na patřičných místech zanést vlastní hranice? Podle mě to byl obyčejný kalkul, který se teď proti ní obrátil. Ono z historického hlediska jsou hranice Ukrajiny úplně jinde... Což mě přivádí k závěru, že veškeré sankce vůči Rusku jsou vyykonstruované, protože i kdyby, tak se jednotky pohybují po Ruském území. Zopakujte si laskavě dějepis