Petice proti umístění busty Karla Kryla v budově parlamentu ČR

Quoted post

Iva MACDONALD
Bunbury

#12 Re:

2014-09-24 18:35

#11: -  

 Opravdu se v celé krásné České zemi nenajde vhodnější místo pro Karlovu památku? Opravdu tomu věříte že kdyby Karel mohl k tomu něco říci že by byl s tímhle rozhodnutím nadšený? Měl by spíš námět na novou píseň...... 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re:

2014-09-24 19:50:52

#12: Iva MACDONALD - Re:  

 Vážená slečno / paní, mám důvodné podezření, že těch námětů a nových songů by bylo tolik, že by ho chudáka poslali na Sibiř. Jiří Mrva


Nepřihlášený uživatel

#81 Re: Re:

2014-09-27 17:09:23

#12: Iva MACDONALD - Re:  

 Ivo, napsala jsi to moc krásně. MT

Stříbrnej šíp

#158 Re:

2014-10-07 10:01:53

#12: Iva MACDONALD - Re:  

 

Vážená dívko, slečno, paní, stařenko Ivo.

Znaje Karla, mám dojem, že by se podivil rýmem podložení svého torza kamenem a ne krásným dřevěným špalkem pouze své hlavičky (by se sekyrka neotupila), navíc použité jako "dozírající element" na nechutné praktiky a žabomyší šarvátky, které se ve zdech budovy sněmovny dějí. Zcela jistě by sdělil národu, že z této pocty mu je více než zvracivo a bylo by mu líto, že hlavičce nebylo ponecháno nožiček, které by mnohé zvolence jej míjející špičkou botky své do jejich prodloužených zad mohl k výchozím dveřím z budovy nasměrovat.

Před lety jsem doporučil Karlovy použít několika slovíček z Rudého Práva coby úvod k jeho písničce vyprávějící příběh obyčejného neznámého vojáka. Dnes mohu konstatovat na projev pana laicizovaného fráterníka, toho času Ministra kultury ČR Daniela Hermana, že by se těch pár slovíček po malé úpravě hodilo použít.

Zpráva z tisku: „Členové poslanecké sněmovny pod vedením Ministra kultury ČR položili pak věnce k bustě 

známého písničkáře."

A co na to známý písničkář?

 

"Kolik vám platějí za tenhle nápad?

Táhněte raději s děvkama chrápat!

Co mi to říkáte? Že jsem tu rád?

Odpověď čekáte? Nasrat, jo, nasrat!"

 

Děkuji za zachovávání přízně, stále přeji klídek, pohodičku, a v dalších dnech plno sluníčka nejen za okny, ale i v očích Vás a Vašich blízkých. Pavel Dvořák