MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#541

2014-11-03 20:13

Jsem ráda,že se zvedla vlna odporu proti presidentovi, který absolutně nereprezentuje ani tu skupinu lidí, kteří mu věřili a krutě využívá finančních prostředku lidí.
Bylo by od něho velice slušné, kdyby možná pro zdravotní důvody se vzdálil z vedení tohoto státu.
PedDr.Věra Turková

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#543 Re:

2014-11-03 20:14:44

#541: -  

 A že dotyční petenti nevypsali podobnou petici,

 

když zloděj per vyhlásil nemravnou amnestii se zločineckou abolicí, čímž exkulpoval desítky gaunerů a podvodníků a mnohé poctivé tím připravil o spoustu peněz. To vám nevadilo? Krást se může, podvádět se může, ožebračovat se může, jen proboha žádný vulgarizmus. Co jste to za pokrytce? Na co si tu hrajete, vy poslední slušní a spravedliví! Že nám pod nosem rozkradli zem vám nevadí, ale že prezident popsal tu bandu uječených dorot, to se pohoršujete a  zacpáváte jemná ouška! Styďte se vy!

Nepřihlášený uživatel

#554 Re:

2014-11-03 20:18:35

#541: -  

 Mluvte laskavě za sebe, Turková. 


Nepřihlášený uživatel

#7266 Re:

2014-11-07 10:02:10

#541: -  

Plně s Vámi paní Turková souhlasím, jenže Zeman neodejde sám, za 1. není slušný, za 2. není duševně zdráv, jeho lékaři přeci musí vidět, že už je nesvéprávný.Jeho chování za poslední měsíce tomu odpovídá. Jsem zvědavá, jestli naši "mediální" psychiatři se k jeho chování vyjádří,jestli budou mít dost odvahy.Zatím jsem četla jediné vyjádření od psychiatričky MUDr.D.Stehlíkové: Zeman je jako Jelcin, pití, léky.... Prostě blázen se sám na léčení nepřihlásí, to musí udělat jiní.