MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

"Ještě mám zdravý rozum"

#925 Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 05:43

#34: - Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Také jsem proti této petici.Lepšího prezidenta,který je konečně pro lidi, jsme zatím neměli.Pro peprnější slova vytržená z kontextu(mimochodem pravdivá) se proti němu vytvořila štvavá kampaň,kterou za podpory médií vyprovokovali ti,kterým šlape na paty.Rádoby knížeti s čírem jenž na mezinárodních setkáních neudrží víčka ani moč a vulgárnímu alkoholikovi  kalousovi obecnému(zkráceně megazlodějům),se náramně sebemenší příležitost ke špinavostem hodí.Kdo vlastní,nebo ovládá média,páchá  více zla než pár zlodějů ve vládě a u nás se velice činí.Jen hlupáci bez mozku jim však,i po 25letech neskutečného právního a morálního bahna,věří.Ještě větší dutolebky jim v tom pomáhají.Styďte se vy všichni,kdo v téhle štvavé kampani pokračujete od prezidentských voleb,styďte se vy rádoby "umělecké elity".Našemu PREZIDENTOVI nesaháte ani po kotníky.Existuje jedno krásné přísloví:

"LÉPE ŠŤAVNATÝM SLOVNÍKEM PRAVDU VYJEVITI,NEŽLI VZLETNÝM SLOVEM LEŽ VYSLOVITI."

A takový je náš pan PREZIDENT MILOŠ ZEMAN.Má,nejenom moji,hlubokou úctu.

Ti co proti němu štvou,jsou součástí "zlodějské mafie",která už 25let rozkrádá naší krásnou zemi,mafie,která miliónům občanům této země vzala iluzi,že demokracie a nedílná její součást spravedlnost, existuje.Mafie,která milióny občanů uvrhla do chudoby a beznaděje.

Odpovědi

Most

#927 Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 05:45:17

Most

#928 Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 05:47:49

#925: "Ještě mám zdravý rozum" - Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Já jsem mafián???

Mafián s "lopatou"???

Na to, abych viděl, že Zeman není košer, nepotřebuju tunelovat.

Stačí mi selský rozum.

pája

#933 Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 05:56:48

#925: "Ještě mám zdravý rozum" - Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 no potěš,to si opravdu myslíte?Díky lidem,jako jste vy,se mohla tahle zrůda dostat až na hrad!!!Do chudoby a beznaděje přivedla mnoho lidí pouze lenost,neschopnost a "zdravý rozum",jako máte vy.

ztratil jsem rozum

#958 Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 06:33:11

Mirek

#977 Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 06:48:36

#925: "Ještě mám zdravý rozum" - Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Máte naprostou pravdu. Místo toho aby se média zajímala proč se Panu prezidentovi nelíbí služební zákon, budou média a lidé, kteří chtěli na hradě Kárla pouštět jedovaté výblitky.A pro všechny, kterým je z pana prezidenta špatně doporučuji si vzít prášek, nebo stačí prst do krku.


Nepřihlášený uživatel

#1279 Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 09:52:11