MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Ing. Jiří Karbusický

#1590

2014-11-04 11:53

Vzhledem k tomu, že v druhém kole volby prezidenta ČR chyběla logická a nutná pojistka v podobě "Zastavte to šílenství!" (záměrně?), zvolil jsem Zemana jako to menší zlo. Ale i tak bylo jasné, že zle bude a že způsobí spoustu škod (za podpis ESM budou na jeho hrob plivat ještě i naši potomci) a spoustu hanby (takřka veškerá jeho veřejná vystoupení kdekoliv). Přesto své volby nelituji, poněvadž jeho protivník "kníže" by nás prodal EU i s podvlíkačkami, byla by to katastrofa jen trochu na jiný způsob. Tato petice je pro mne cestou, jak dát panu prezidentovi najevo, že mne sic příliš nezklamal (žádné naděje jsem do něj nevkládal), ale že už prostě stačilo. Rád bych na jeho místě viděl konečně někoho, o kom bych si mohl oprávněně myslet: správný člověk na správném místě. Zatím tomu tak od sametové revoluce nebylo ani jednou.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1609 Re:

2014-11-04 11:57:30

#1590: Ing. Jiří Karbusický -  

 Takhle se přiznat k pokrytectví je odvaha. Já také volil menší zlo a tahle štvanice mě utvrzuje v tom, že jsem volil dobře. Pokud Zemana budou peskovat za tyhle malichernosti, tak je na tom naše společnost dobře. Jo, a pane inženýre, co vyřešíte odstoupením Zemana z funkce. On by totiž těžko nevyhrál i v těch dalších volbách.