MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Hugo

#2279

2014-11-04 16:32

Každý sprostej jak dlaždič ...to nesvádějte na prezidenta Zemana že jste tak sprostý ...kolik z Vás vědělo o Hovorech z Lán kdyby tomu nenásledovala mediální masáž.... a že se tady někteří jedinci vyjadřují jak se vyjadřují ktomu není co dodat...když se nevyřvou na fotbale musí se alespoň vydadlovat tady...že se nehází špína na politiky co se předvádějí v parlamentu???Jsou to činitelé jako prezident,ale někomu najednou mluva nevoní,přitom doma nebo v hospodě to každý používá...jděte mezi děti na základku jak se baví....za to může Zeman???Za to může Vaše výchova tak to neházejte na prezidenta....a zameťte si před svým prahem....

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2325 Re:

2014-11-04 16:53:04

#2279: Hugo -  

 Jak souvisí chování ing.Zemana ve funkci prezidenta s chováním ostatních. To je argumentace dětí z pískoviště nebo prvního stupně základní školy. Když někoho podříznete, tak se budete také vymlouvat, že ten druhý to udělal také? Že okolo Vás každý nadává a bez hrubých slov se nevyjádří, neznamená, že je to v pořádku. Jinak Hlava XXII. Dole se vymlouvají, že ti nahoře se chovají tak jak se chovají a Vy zase obhajujete ing. Zemana, že ti dole jsou také sprostí. Podle mne obhajujete neobhajitelné. Je úplně jedno jak se chovají v parlamentě, zda je kníže sprostý nebo ne, zda Kalousek chlastá nebo ne atd. Tento člověk je ve funkci prezidenta a mne osobně hluboce urazil. Domnívám se, že nejsem sám. Jsem jeden z jeho zaměstnavatelů.