MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#5025

2014-11-06 07:43

Ja tu petici podepisu, protože souhlasim s tím, ze i gesta se pocitaji. Nicmene, cely ten humbuk kolem zemanovo sprostých slov a klausovo pomlouvani a znevazovani havla apod., které vyvolalo takovy poprask a medialni zajem je mozna jen taktikou obou prorusky orientovanych hradnich rezidentu, jak zakalit vodu, aby se masa lidi, oznacovana tez jako dav, nepovšimla dulezitejsich věci a to smerovani naší země k tesnejsim vztahum s vychodem, ruskem a cinou, kde nyní operuji cesti oligarchove a jejich tiskovi mluvci…. Kellner ma obri zajmy v rusku, necas zastituje ksefty v cine… dle vyrocni zprávy BIS je nyní hemzeni ruských a cinskych spionu v cechach nebyvale. Velmi mi to pripomina situaci před unorem 1948…. Bohužel.
Vpravde me tolik neurazi par sprostých slov z ust prezidenta, i když, při trose kriticnosti, ktera mi zbyla, chápu, ze to v mediich není vhodne. Nicmene napr. Ivan Martin Jirous, Landovsky, Schwarzenberg a další také mluvivali sproste a to i do medii. Ale to mi vůbec nevadilo, protože jejich chovani takove nebylo. Co mi ale vadi, je prohlaseni prezidenta, ze nejede do ciny poucovat o lidských pravech ale naucit se tam, jak stabilizovat zem (omezenim svobody slova? Zaviranim politickych veznu? Strachem?). Vadi mi jeho neustale bagatelizovani kremelske agrese, nebezpečí z kremlu plynouci, chlastani s generalama na ruskej ambasade... Není sprostých slov, je sprostých cinu! Tak proto to podepisu…

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#5058 Re:

2014-11-06 08:23:43

#5025: -  

 NAPROSTÝ SOUHLAS !!!! za vším tím humbukem a hysterií zcela jistě budou skryté zájmy zemanovců a s nimi spojené podnikatelské lobby na východě