MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Eulálie

#9961 Re: Re: Prezident není odvolatelný..

2014-11-11 09:56

#9956: Roman Skácel - Re:  

Prezident není odvolatelný, ale je možné ho uklidit do ústraní na základě jeho nepříčetnosti, a on je tak silný alkoholik, že už má rozpadlou osobnost, je psychicky nemocný.

Prezidentem zůstává, ale jeho funkci plní někdo jiný.Tak by se dalo přežít do dalšího funkčního období.

Budou u nás tak odvážní psychiatři, aby tento posudek vydali?

Jediná odvážná je paní MUDr.D.Stehlíková, která se veřejně vyjádřila, ža Miloš Zeman je psychicky nemocný člověk, který se upíjí stejným způsobem jako kdysi ruský prezident Jelcin.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#9965 Re: Re: Re: Prezident není odvolatelný..

2014-11-11 10:01:37

#9961: Eulálie - Re: Re: Prezident není odvolatelný.. 

 S tímto vřele souhlasím, je to reálné řešení,


Nepřihlášený uživatel

#9971 Re: Re: Re: Prezident není odvolatelný..

2014-11-11 10:12:12

#9961: Eulálie - Re: Re: Prezident není odvolatelný.. 

 Mate pravdu, ale s timto problemem se svet potyka odnepameti. Bylo vzdy odstranit sileneho monarchu. Myslim casto na pani Ivanu a je mi ji lito. Asi tusila, ze pokud bude jeji muz zvolen, pujde o velky prusvih. Zna ho urcite natolik dobre, ze se v predvoloebni kampani neangazovala. A tak musela nastoupit PRVNI SLECNA. Po volbe mi pripadala velmi smutna. Ale to vse jsou jenom moje dohady.

Roman Skácel
Hodonín

#9997 Re: Re: Re: Prezident není odvolatelný..

2014-11-11 10:47:30

#9961: Eulálie - Re: Re: Prezident není odvolatelný.. 

 Není úplně přesně v Ústavě ČR definováno to Vaše "ústraní", patrně tím myslíte novelu, která byla přijata s ohledem na funkční období Ludvíka Svobody, který odmítl z funkce prezidenta odstoupit, i když ji ze zdravotních důvodů nebyl schopen vykonávat objektivně a jako prezident musel tedy až umřít...

Podle mě bude panu Zemanovi stačit, aby byl schopen cestovat letadky a auty a k těmto dopravním prostředkům došel sám. To zatím sice viditelně těžce, ale zvládá. I jako zcela imobilní by jistě neodstoupil a jeho imobilita by stejně důvodem k odvolání nebyla (píšu to proto, že tak končil prezident Svoboda).

Aby se prokázala bez jakýchkoli pochyb duševní vada, musel by na tom s lékaři pan Zeman spolupracovat.

A on nebude spolupracovat. Kdo by taky spolupracoval s kýmkoli na svém politickém pohřbu, s nápisem na pomníčku: psychopat.

P.S. Odmítám Vaše tvrzení, že je pan prezident psychicky nemocný, tohle byste musel prokázat, a to nedokážete.

P.P.S. Uznávám, že je stále více a více, náchylný k fatálním politickým chybám, které zřetelně souvisí se stále menší schopností sebeovládání a viditelně stále rostoucí měrou ztráty sebereflexe ve vztahu k svým činům a výrokům.

I proto se domnívám, že můžeme nadále čekat další výroky a činy, které ho zdobit nebudou...