Za zachování prezidenta Miloše Zemana

Quoted post

Skeptik

#5 Re: Re: Re: .

2014-11-13 04:50

#4: Miki - Re: Re: . 

 Kde jsem v tu dobu byl ? V práci, tak jako my všichni... a když jsem to poté viděl, řekl jsem si..."ten Klaus... to je ale č..ák, proč to dělá ? Má snad tak málo peněz, že si nemůže dovolit pořídit pero ???". No a pak ta patálie s tou amnestii... Vydíte, je to pár let z5 a 80% lidí, které amnestoval jsou zpátky v base, my je opět platíme, stihli za tu chvíli provést pár lumpáren... Nebo ti kluci z toho H-systému... Já jim to tak přál... když oni jsou ták nevinní... a ti lidi co od nich chtěli "prý své peníze zpátky"... To je tak zábavné... No a pak tu máme Zemana... To je ale taky pěkné kvítko... Tohle že je náš prezident ??? Člověk jež by nás měl ve světě reprezentovat a vyjadřovat postoj nás všech ??? Vždyť je to až k smíchu, jak se chová, jak vystupuje... Ty jeho trapné bonmoty, či co to je ??? K..va, kdokoliv z těch kandidátů měl lepší předpoklady stát se lepším prezidentem, než ten ČSSĎácký lempl...  a stejně ho všichni volili... Proboha proč jsou všichni tak tupí... Tak jako s těma posrancema... můj názor je ten, že by to chtělo defenestraci a to by možná i pomohlo... Howgh

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#39 Re: Re: Re: Re: .

2014-11-18 12:25:59

#5: Skeptik - Re: Re: Re: . Na nějaký pero bych se vykašlal ale ta jeho amnestie.To všichni mlčeli a dělali,že je vše OK

 


Nepřihlášený uživatel

#65 Re: Re: Re: Re: .

2014-11-21 11:57:01

#5: Skeptik - Re: Re: Re: . 

 Vážený, porvně začněte u sebe, jestli jste hoden někoho osočovat! Určitě nejste bez viny, a přestaňte kouřit tu marušku