MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#12458 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 10:21

#12454: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Pane pane jsou chvíle kdy dacan musí dostat dávku i za cenu ztráty. Nebojme se ničeho zeman nebude náš stát ano a vystupovat z EU a z NATO naštěstí nehrozí ani náhodou.

klaus a zeman jsou kriplové z KGB tak do nich z odvahou a putler je jeden a rusko je plné lidí s chutí mít demokratickou zemi (někteří to ještě ani nevědí ale je to tak)

 

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#12474 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 10:49:17

#12458: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

Aktuálně bohužel stačí i znepokojení našich spojenců s ohledem na výroky pana Zemana, ale i opatrnost pana Sobotky ve vztahu k sankcím proti Rusku.

Chápu, že by od nás raději slyšeli jasné slovo, nikoli spíš nejen v náznacích přímou podporu Ruska ve věci anexe Krymu a účinné podpory války na východě Ukrajiny, která by opravdu mohla přerůst v konflikt, který by zasáhl naši civilizaci a její hodnoty naplno.

Je to něco, jako upozornění na skutečnost, že si naši odpovědní ústavní činitelé poněkud hrají s ohýnky v lese, při stále více sílícím vichru...


Nepřihlášený uživatel

#12483 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 11:10:04

#12458: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Podle výsledků této petice a obsahu příspěvků rozhořčených občanů dnes přeci zeman končí.

Nebo jste nám tu zase lhali?

Zeptejte se pana Skácela, vždyť dnes bude u Sv. Václava Zemanova veřejná poprava.

Za nového presidenta bude hned po zabíječce zvolen podle návrhu zdejších petentů právě pan Skácel.

Musíte číst tuto diskuzi pozorně, aby vám nic neuteklo.


Nepřihlášený uživatel

#12484 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 11:11:51

#12458: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

 Klasik by to lépe nenapsal!!

Vivat! Vivat! Vivat!


Nepřihlášený uživatel

#12493 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den....

2014-11-17 11:27:28

#12458: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes je Váš velký den.... 

Tak mě napadá, když píšete, že musí dostat dávku, že nemyslíte dávku z Finančního úřadu?

Já jsem také humanista, demokrat a vlastenec a proto navrhuji, abychom se vrátili k osvedčeným ryze humánním způsobům, jak s těmi, co si myslí něco jiného než my, rázně zatočit. 

Myslím tím upalování na hranici, bohulibý to způsob našeho státotvorného katolického kléru a pro mírnější delikventy máčení v koši do vltavy, jak se praktikovalo za Karla iV.

Dnes by to mohlo být odříznutí hlavy pod sochou Sv.Václava za bzukotu kamer ČT. 

Protože jsme humanisté, pohrobci našeho malého velikána Václava Havla, muselo by to být ale humánně provedeno. 

Exekutoři, vybraní třeba z petentů této petice, by si nesměli nečistou krví, těch co si myslí neco jiného než my, znečistit oděv. 

Já jsem přesvědčen, že pan Kardinál Duka i pan biskup Malý tuto iniciativu podpoří.