MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

egoistka

#13005 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv, dnešní den je především státním svátkem ČR....

2014-11-17 21:52

#12992: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv, dnešní den je především státním svátkem ČR.... 

 Ano ,já si to dovoluju,protože nedouk,který nemá základní vědomosti z dějin svého národa by měl mlčet nebo se  to alespoň doučit a to,co si myslíte o Zemanovi mě nezajímá...a co podle Vás pošlapává také ne....a jestli podá demisi je mi šumafukec....a mimojiné...kolik si myslíte,že tady bylo komunistů....ale Vy jste nedouk a víte prd....

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#13011 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv, dnešní den je především státním svátkem ČR....

2014-11-17 21:56:05

#13005: egoistka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nikoliv, dnešní den je především státním svátkem ČR.... 

 To je naprosto jasné, že Miloš Ubu spoléhá na oněch 1,2 mil. komunistů a 100000 donašečů StB a KGB.  Proto má kolem sebe takové kreatury jako je Mynář, Nejedlý, Kmoníček, StBák Čuba a mnozí další StBáci a komunisté. 

Nic s tím bohužel nezmůže ani to, že by se při pohledu na Hrad Opletal obracel v Hrobě.