MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15091

2014-11-20 18:17

pokud vam na veci opravdu zalezi, najdete aspon pet lidi s vasich pratel kteri budou ochotni obetovt minutu sveho casu za vyjadreni sveho nazoru. ze st tisic bude razem pul milionu ...a to uz je nejaky hlas

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#15095 Já osobně jsem rozeslal upozornění desítky e-mailů a z těchto lidí mne zpětně skutečně několik.....

2014-11-20 18:24:09

#15091: -  

 ....oslovilo k "diskusi" a s těmi jsem skutečně situaci probral.  Ano máte pravdu, je potřeba o petici a o Zemanovi skutečně velmi aktivně mluvit se všemi, které známe. Je jednoznačné, že petice má obrovský smysl. Text je nekonfliktní, nijak Zemana nedehonestuje, jasně vyjadřuje názor na stav Hradu, petice je napsána naprosto skvěle a smysl petice začání být čím dál více zřejmější, Zeman bohužel není "obětí" ruské propagandy, ale jejím tvůrcem. To, že Putin zneužije každé situace je dnes již naprosto žřejmé a tedy logicky využije i to, když Zeman pod tlakem abdikuje, tedy abdikací Zemana to rozhodně neskončí, je naprosto jasné, že za současné situace na Krymu a Ukrajině je nutné, aby se občané začali velmi starat o demokracii.