MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17015

2014-11-24 10:47

Pane Zemane,

nechci aby přijely ruské tanky, už jsem to jednou zažil, nechci aby mě Čína poučovala o lidských právech, v dětství mě ruský soudruh okupoval stejně jako čínský soudruh Tibet, nechci Vás za prezidenta, neb, opojen mocí lžete, překrucujete fakta, haníte, rozdělujete, ……. Neřídíte se ústavou a neplníte slib, který jste složil. Omluvte se a chovejte se jako prezident nebo odstupte. První jste již odmítl, takže odstupte. Nejsem křikloun a nebojím se Vás. Jsem občan České republiky.

 

Odpovědi

JVC

#17023 Re:

2014-11-24 10:59:50

#17015: -  

 Pane prezidente,

 

nechci aby k nám přijely ukrajinské tanky. Viděl jsem příjezd sovětských obrněnců do dvou československých měst na rozkaz Ukrajince Brežněva. Také jsem viděl video s příjezdem ukrajinských tanků do Kramatorska. Bylo to velmi podobné. Zaměřte prosím svou politiku na smír obou znepřátelených stran v Doněcku a Luhansku.  Dle mého názoru by Ukrajina měla akceptovat právo na vlastní cestu doněckých a luhanských Rusů.

boban

#17024 Re: pochybuji, ze ty jsi zažil....

2014-11-24 11:00:00

#17015: -  

 nejsi obcan teto republiky nebo se za ni jako neprihlaseny stydis, koho by jsi chtel za prezidenta, kdo je tvuj moralni vzor?