MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

jm

#17088 Re: Miloše Zeman nepřesně a navíc opět vulgárně parafrázoval hru....

2014-11-24 12:29

#17069: - Miloše Zeman nepřesně a navíc opět vulgárně parafrázoval hru.... 

 A Vám nevadí,že v naší republice je takřka devadesát vysokých škol a po zaplacení nemalého školného jsou chrleni vysokoškoláci na trh práce a nemají uplatnění(ani potřebné vědomosti)?....myslím ,že o tom mluvil a neslyšela jsem pískot od studentů VŠB (to už nechci rozebírat plzeňskou právnickou fakultu)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17097 Vadí mi především to, že soukromé vysoké školy jsou zároveň financovány od státu....

2014-11-24 12:38:28

#17088: jm - Re: Miloše Zeman nepřesně a navíc opět vulgárně parafrázoval hru.... 

 ....to nedává žádný smysl. Vadí samozřejmě vysoké školy, které si založili StBáci jako např. soudruh Krejčí a které plodí texty, které velmi vyhovují ruské propagandě a Miloši Zemanovi. Takové zneužívání akademických a taková zrůdnost lidí s akademickým titulem mi vadí velmi, neboť je bohuže naprosto jasné, že texty jsou naprosté lži, bohužel v tutulomanii postiženém ČR, si mnozí mohou myslet, že je napsali lidé, mravní, kutlurní a vzdělaní, když mají ony "akademické tituly", ale na druhou stranu je dobře, když se člověk pak na danou vš podívá, že je mu jasné, že 7 lidí vysokou školu vlastně nemůže tvořit, neboť těžko mohou splnit takové věci jako základní výzkum a zároveň učit. 

Toto ale Miloš Zeman logicky nekritizuje, to mu vemli jako zrůdě vyhovuje.