MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17218 To samozřejmě můžete, pište si co chcete, dokonce mne klidně i napadejte....

2014-11-24 16:51

#17211: jm - máte tu drzost  

 ....nijak vám v tom nebrání a ani bránit nechci. Vyjadřuji ovšem naprosto jasně a srozumitelně, že vás považuji za placenou sekretáriátní pisatelku, což je jistě hluboko pod standardem sebedůstojnosti. 

Vyjadřuji také názor, že se pochybuji o tom, že kdokoliv trochu dbalí své cti, je schopen spojit své jméno s Milošem Zemanem, vy tak činíte a dokonce jeho postoje a především Ruské zločiny na Ukrajině min. relativizujete. 

Vyjadřuji tedy také názor, že jste stejnou zrůdou jako Miloš Zeman, už z důvody toho co jste napsala o Pussy Riot. Neboť to souvisí s prvním odstavce, myslím-li si, že jste placenou pisatelkou Miloše Zemana je dehonestace Pussy Riot stejně zrůdná od vás jako od Miloše Zemana. 

Ale myslete si o sobě co chcete :-). 

Odpovědi

jm

#17223 Re: To samozřejmě můžete, pište si co chcete, dokonce mne klidně i napadejte....

2014-11-24 17:02:09

#17218: - To samozřejmě můžete, pište si co chcete, dokonce mne klidně i napadejte.... 

 ...a já Vám nebudu bránit v tom,že si to myslíte...svou rétorikou a nadávkami se skvěle hodíte do jednoho šiku nepřátel a rádobydemokratů prezidenta Zemana ....svůj k svému....