MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17687 Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta!

2014-11-25 15:48

Np právě, že Anglie aFrancie v rámci Malé dohody pro nás neudělali nic, a za závazky z nato je zodpovědná vláda, která už v parlamentu v tomto obsazení nesedí, je tu do budoucna alternativa, že vláda a parlament neudělá nic zbytečného....eurohujerského, protože jim toho nedlužíme až tak moc, jak se nám tu snaží různí moralisté podsouvat.

Nicméně čest vašemu přehledu

 

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#17710 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta!

2014-11-25 16:35:55

#17687: - Re: Re: Re: Re: Jsem hrdý na svého prezidenta! 

Pokud vláda v případě opravdové politické světové krize neudělá nic, pak budeme morálně rovni těm, které zde já a mnoho jiných, kritizujeme už celé týdky.

Ba ne, pokud naši vládu někdo požádá o pomoc, podle čl. 5 Severoatlantické smlouvy, pak jsem přesvědčen, že naše vláda buď, na základě politicko-historických zkušeností pomůže tak, jak jen bude naše země nejúčinněji pomoci schopna, nebo holt budeme zase jednou po zásluze OKUPOVÁNI, anektováni, ...zcela zničeni...

Omlouvám se za ten závěr, ale každému vždy po zásluze přesně to, co si zaslouží.

My si Mnichov nezasloužili, něco jiného je srpen 1968 (okupace), coby předobraz podzimu 1989 a naší zřetelné současnosti.

Ovšem to, co z Kazachstánu vzkazuje Zeman na Ukrajinu už hraničí s debilitou (svoje "finlandizace" si může strčit hodně nízko do zad), to už není ani politická stupidita. Vymezovat "sféry politických zájmů" zde mohly ještě tak kdysi Stalinové, ...Zeman je na to nejen "malý šlechtic", ale naštěstí i pán...

Zemanovy ústy "opouští" a Rusku nechává na pospas, naše svobodná a demokratická země, Ukrajinu v situaci, kdy od 2.SV (v době okupace fašistickým Německem) nebyla ve svízelnější situaci...

Poklud i tohle považuje "křesťanská SocdemANO" vlada a MZ v čele se Zaorálkem za "nepřekročenou linii" vládní mezinárodní politiky, tak se už ohrazuji já. Tohle je skoro dokonalý diplomatický oportunismus naší země vůči spojencům z EU a USA, jako když ho vyšije...

Protestuji!!!