MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17867 Re: Co vám na této petici přijde nenormální? Tato petice naprosto přesně popisuje stav na Hradě ....

2014-11-25 19:54

#17863: - Co vám na této petici přijde nenormální? Tato petice naprosto přesně popisuje stav na Hradě ..... 

 Když je člověk zaslepený ,tak neslyší a nevidí a to jste vy štváči.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17869 Re: Re: Co vám na této petici přijde nenormální? Tato petice naprosto přesně popisuje stav na Hradě

2014-11-25 20:00:17


Nepřihlášený uživatel

#17872 Co nevidím? Že vy jako volič Miloše Zemana nejste schopen napsat jediný důvod ....

2014-11-25 20:04:23

#17867: - Re: Co vám na této petici přijde nenormální? Tato petice naprosto přesně popisuje stav na Hradě .... 

 ....v souladu s Ústavou proč jste jej volil a co je bohužel přímo desivé, není toho schopen nikdo a to dokokonce ani Krkovička předseda SPOZ:

Nejste schopen napsat také jediný argument, proč je tato petice špatná, nenormální, dokonce ani nejste schopen vyslovit, že nepopisuje současný stav na Hradě a mne osočujete z toho, že "jsem štváč". Já který vím naprosto přesně, proč jsem nevolil Miloše Zemana, já kterým vím naprosto přesně, proč je Zeman ve fatálním rozporu s Ústavou tohoto státu a já který vím naprosto přesně, proč by žádný občan neměl trpět jakéholikov člověka v ústavní pozici, který se dostane do rozporu s Ústavou jsem nazývám štváčem? 

Vy jste člověče komunista jako prase v horším případě jako Zeman střižený nacismem.