MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Káča

#19336

2014-11-28 17:50

Tak teď nevím,jestli jsem na správné diskuzi,petici.Pořád tady někdo řeší Karla Schwarzenberga, Václava Havla,Václava Klause atd. My jsme podepsali petici za odstoupení prezidenta Zemana.Píšeme o tom,proč ho jako hlavu státu neuznáváme a nechceme.Pokud vím,tak Karel S. prezidentem není.A ani jeden z Václavů už také ne.Kdo Vám v minulých letech bránil v sepsání petice za odstoupení prezidenta Havla a Klause?A kdo Vám braní dnes sepsat petici proti jakémukoliv současnému politikovi?Nikdo!Tak nechápu,proč napadáte,často i primitivně a sprostě,tuto petici.Nikdo Vás nenutí,aby jste s námi diskutovali.Pokud diskutovat chcete,tak prosím.Obhajujte a zastávejte se svého prezidenta,na to máte právo,ale argumentujte.Do politiky moc nevidím,takže se ráda dozvím něco nového-Co dobrého udělal pro Česko?Kdy a kde nás reprezentoval s noblesou?Kdy neurážel novináře?Jak je to u něho s alkoholem a vulgaritou?atd. Poučte mě,prosím.Píši slušně,stejně jako p.Fík,p.Skácel a další.Proto očekávám slušnou odpověď.Děkuji.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#19342 Re:

2014-11-28 18:06:13

#19336: Káča -  

 Kaco Kaco Kacenko. Vitej, uz se mi styskalo po Tvych prispevcich. Pokud budes mit nekdy zajem, kontaktuj me na telefonim cisle 702 551 932. Nejsem zadna hrdinka a jsem pripravena na lavinu sprostych telefonatu a sms. Ahojky, zdravi Te Dana.


Nepřihlášený uživatel

#19343 Re:

2014-11-28 18:06:46

#19336: Káča -  

 Přesné. Naprostý souhlas. Všechny Vaše příspěvky jsou upřímné, slušné a k věci. Děkuji. Irena Dufková


Nepřihlášený uživatel

#19355 Re:

2014-11-28 18:37:01

#19336: Káča -  

 Káčo, v první řadě je daný fakt,že vůbec nejde o Zemana autorům petice a autorům rudých pochodů,je to zástupný problém...je třeba Zemanovi nasadit psí hlavu a odvést pozornost nespokojených lidí žádaným směrem....a to se jim daří...je smutné,že se tolik lidí nechá oblbnout domnělými zločiny pana Zemana..ale když do politiky tak nevidíte,je škoda vám motat hlavinku...nechte si své smýšjení je demokracie,ale nechte i ostatním (oponentům) aby se vyjádřili....přečtěte si jak mluví kritici prezidenta...proč neokřikujete také? Asi dvojí metr,že ?