MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#19355 Re:

2014-11-28 18:37

#19336: Káča -  

 Káčo, v první řadě je daný fakt,že vůbec nejde o Zemana autorům petice a autorům rudých pochodů,je to zástupný problém...je třeba Zemanovi nasadit psí hlavu a odvést pozornost nespokojených lidí žádaným směrem....a to se jim daří...je smutné,že se tolik lidí nechá oblbnout domnělými zločiny pana Zemana..ale když do politiky tak nevidíte,je škoda vám motat hlavinku...nechte si své smýšjení je demokracie,ale nechte i ostatním (oponentům) aby se vyjádřili....přečtěte si jak mluví kritici prezidenta...proč neokřikujete také? Asi dvojí metr,že ?

Odpovědi

Káča

#19437 Re: Re:

2014-11-28 21:58:10

#19355: - Re:  

 Dobře,jestliže autorům petice nejde o Zemana,tak o co jim jde?Pokud to víte,tak mě poučte.Zemanovi je nasazována psí hlava?Jak konkrétně?Je škoda mi motat hlavičku?Proč v tom cítím roztomile zaobalenou urážku?Měl by jste naopak využít toho,že do politiky nevidím a tím pádem by jste mě mohl lehce přesvědčit o tom,že Vás názor je ten správný.Píšete,že bych měla nechat vyjádřit se i oponenty.Já přeci nikomu nebráním,aby se vyjádřil.Naopak,psala jsem,že na to má každý právo.O jakém okřikování to mluvíte?Já jsem nikoho neokřikovala,já jsem pouze prosila o slušné odpovědi. Urážky,napadání,lži,primitivní chování a vulgaritu netoleruji v osobním životě,tak proč bych měla na téhle diskuzi.A vadí mi stejně tak u Zemanových zastánců i odpůrců. Zareagovala jsem na celý Váš příspěvek.Jen škoda,že jste neudělal totéž i Vy a nenapsal mi nic konkrétního.