MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Káča

#19437 Re: Re:

2014-11-28 21:58

#19355: - Re:  

 Dobře,jestliže autorům petice nejde o Zemana,tak o co jim jde?Pokud to víte,tak mě poučte.Zemanovi je nasazována psí hlava?Jak konkrétně?Je škoda mi motat hlavičku?Proč v tom cítím roztomile zaobalenou urážku?Měl by jste naopak využít toho,že do politiky nevidím a tím pádem by jste mě mohl lehce přesvědčit o tom,že Vás názor je ten správný.Píšete,že bych měla nechat vyjádřit se i oponenty.Já přeci nikomu nebráním,aby se vyjádřil.Naopak,psala jsem,že na to má každý právo.O jakém okřikování to mluvíte?Já jsem nikoho neokřikovala,já jsem pouze prosila o slušné odpovědi. Urážky,napadání,lži,primitivní chování a vulgaritu netoleruji v osobním životě,tak proč bych měla na téhle diskuzi.A vadí mi stejně tak u Zemanových zastánců i odpůrců. Zareagovala jsem na celý Váš příspěvek.Jen škoda,že jste neudělal totéž i Vy a nenapsal mi nic konkrétního.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#19448 Re: Re: Re:

2014-11-28 22:22:24

#19437: Káča - Re: Re:  

 zbytečné...demagogy nepřesvědčuji...je to ztráta času a energie...chytrému napověz,hloupého kopni...a já nekopu ani do kamenů....snad máte mozek,jak jste deklarovala...tak ho použijte