MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Ritchie

#20839 Re: MEJDAN

2014-12-01 18:13

#20836: MYDLO - MEJDAN 

 Kdo jste Vy, pane?! Že si dovolujete brát do huby nejvýznamnějšího státníka 80. let! Hanba všem bolševikům placených za šíření podobných bludů!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#20992 Re: Re: MEJDAN

2014-12-01 22:11:56

#20839: Ritchie - Re: MEJDAN 

 A mohl by jste odpovědět na otázku pane mistr?? Proč v ČR musíme chodit s cedulemi a Reeaganem???????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????? ?????????????????????????????? ???????????????????????????? 

RUČNÍK

#21066 Re: Re: MEJDAN

2014-12-02 02:04:47

#20839: Ritchie - Re: MEJDAN 

 Mluvíte naprosto z cesty. Takto bych se Vás mohl zeptat, kdo vám dal právo se k čemukoliv vyjadřovat. Co je vám vůbec po tom, kdo já jsem, ty agente s vymazanou hlavou. Jsem svobodný občan, který se nemusí nikomu zpovídat. Ta otázka je na místě. A proč tam mají cedule s nápisy  Thank you a ne české děkuji, to by mě zajímalo, pro koho to tedy bylo primárně určeno. A proč tam mají přeškrtnutého současného venezuelského prezidenta Nicoláse Madura. Třeba tato protestní cedule OBHAJUJE POUZE AMERICKÉ ROPNÉ ZÁJMY VE VENEZUELE.. budu si brát do úst, koho budu chtít, pokud to bude ve slušných intencích, a hubu máte vy a volové.