MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#21880 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 22:21

#21871: - Re: Re: Re: Re:  

 no tak pardooon... na internete sa tyká... ale ak vyžadujete oficiality, prosím

a pána prezidenta Zemana si vážim aj vzhľadom na jeho postoje pred novembrom, na rozdiel od niektorých občanov ČR, tak mi odpusťte, že cítim potrebu vyjadriť ostrý nesúhlas s nehoráznou kampaňou proti nemu, ktorá pripomína poľovačku a ktorú nepokladám za náhodnú, pretože tu v stredoeurópskom priestore sa vyžaduje lojalita s doktrínami USA, hoci už aj bývalí agenti CIA sa vo svojom názore na geopolitické pomery zhodujú so Zemanom  

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21890 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 23:52:37

#21880: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tím postojom pred novembrom myslíš ten opsaný článek, který publikoval pod svým jménem, protože se mu jako členovi stbáckého prognostického ústavu nemohlo nic stát? Dokonce bych řekl, že to byl pokus o vyprovokování "protistátních živlů". To je opravdu hrdina. A jeho tvrzení, že byl 17. listopadu na Národní? Za hodinu na to, když mu hladinka spadla pod 2 ampéry říkal, že na Národní "nezahnul". Pak  v dalším rozhovoru zase řekl - cituji: "šli jsme po nábřeží a potom, když zahli na Národní...ehm, když jsme zahli na Národní.....". To jsem v televizi slyšel na vlastní uši a nebyl jsem určitě sám. Lže, jako když tiskne. Lže nám, lže vám, lže všem. Jenom vy to zatím nechcete slyšet. Stáváme se svědky totálního rozkladu lidské osobnosti v přímém přenosu. Znal jsem několik těžkých alkoholiků. Strašně dlouho "drželi" v přijatelném stavu. Ale ono to nejde donekonečna a pak je to strašně rychlej a smutnej konec. A tohle čeká i našeho (vašeho, jejich, ničího, všech) presidenta. Podívejte se, jak chodí, jak se pohybuje, jak hýbe hlavou, jak mu zapadají oči. Cukrovka v kombinaci s alkoholem ho rozežírá zevnitř. Je to nevyhnutelné a vaše obhajoby živé mrtvoly a náš odpor vůči němu už jsou podružné až úplně zbytečné. A tato petice měla pouze zabránit tomu, aby skomírající stařík, který nenávidí celý svět, ze kterého nedobrobvolně odchází, nenapáchal ještě větší zlo, než doposud. A vy byste to měli pochopit, protože se to netýká pouze "kavárny", ale nás všech. Jeho závist začíná zabíjet nás všechny. A vzpomeňte si na Grosmannovo "Závidím hvězdám..."