MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#23750 Re: Re:ROLLING STONES

2014-12-11 04:37

#23685: - Re:ROLLING STONES  

 Jsi skutečne originálni,není těžké se prodavkovat made in USA herákem,pustit si na plné pecky Rolling Stones,postavit se ,potřásat gebulí ale vše smírou jinak z toho zblbneš.  Taky rad si občas pouštím i Rolling Srones,French songs,písne z jiných státu i Alexandovce. Myslíte si že na tom je něco špatnyho?To mám byt ten správnej a pravej hoch co si má pouštet jenom anglosaskou muziku?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#23763 Re: Re: Re:ROLLING STONES

2014-12-11 07:23:09

#23750: - Re: Re:ROLLING STONES  

 Vykat, soudruhu, Vykat.

Já jsem aktivní muzikant. Sjezdil jsem řadu zemí a slyšel spoustu žánrů, o kterých možná nemáte ani tušení. Dokonce jsem hrál i v Rusku (ne v SSSR) a slyšel jejich muziku. Nachomýtl jsem se tam v Archangelsku k oslavám 9. května (2004). Viděl jsem transparenty "Čest a sláva válkám", alegorické vozy, přehlídky vojsk s technikou, no prostě hrůza. Tam v té době bylo absolutně vše při starém. 1. Máj u nás byl proti tomu "procházka růžovým sadem". Proto raději ty "Stouny" než Alexandrovce s válečným nádechem. I když musím uznat, že výkony to jsou opravdu neuvěřitelné, až nadlidské. Ale právě z toho mi trochu mrazí. V Americe jsem nic obdobného neviděl, ti to holt předvádějí pouze přímo v praxi, ale zaplaťbůh, protože jinak už bychom všichni dávno prděli do hlíny.