MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#33993 Re:

2015-01-21 13:08

#33989: -  

 Váš názor mi připadá trošku,respektive hodně,přitažený za vlasy.O jakém ohrožení demokracie to mluvíte? Právě proto,že máme demokracii,tak máme právo sepisovat petice.Totalitu jsem zažila sice jen jako malá holka,ale vím,že se žádné petice psát nemohly.Někdo něčím je,tak tím musí zůstat?Trošku nesmysl,ne?Majitel restaurace zaměstná číšníka,ten ho bude okrádat,ale majitel ho nevyhodí.Když už ho jednou zaměstnal,tak snad musí zůstat v jeho restauraci i nadále?Nebo se vdám za člověka,který mě bude psychicky a fyzicky týrat,bude mi lhát a okrádat mě,ale já se s ním nerozvedu.Jednou jsem si ho vzala,tak prostě musí být mým manželem dál?A to,že nazýváte antizemanovce levičáky jen dokazuje,že to máte v hlavě trochu pomotané.A ještě navíc nás titulujete slovem "idioti",hm,tak to je fakt slabota. Káča

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#33994 Re: Re:

2015-01-21 13:27:01

#33993: - Re:  

 Taky me levicaci velice pobavili.  Pokud me takovy clovek nazve idiotem, budu na tento titul hrda.  Pomyleni Zemanovci by si meli konecne ujasnit, kdo vlastne jsme.  Nekteri nas nazyvaji pravicackym dobytkem, pro jine jsme levicovi idioti.   Mam v tom zmatek, nevim jestli jsem dobytek, nebo idiot.  Jeste jedna otazka.  Kdo muze byt vetsi levicak, nez je Zeman a cela tlupa lumpu, podvodniku a lharu, kterymi se obklopil?  D