Svoboda tuningu

Quoted post

Jan Jurajda

#6 myšlenka

2015-01-23 14:20

Pokud se nazbírá dost hlasu k tomu aby se tato záležitost začala řešit na patřičných místech chtěl bych aby se schválil invididuální přístup k upravovaným autům. Moje myšlenka je, že pokud by chtěl někdo upravit auto tak pořádně se vším všudy. Než bude auto hotovo dle představ vlastníka nebude moct jezdit po silnicích, ale jak se dodělá pojede na technickou kde se vše zkontroluje a pokud bude na autě vše v pořádku uchyceno nikde nebude nic přečnívat vyset atd. auto dostane osvědčení o úpravách a je klid a auto které bude upravené a nebude mít toto osvědčení nebude moct jezdit...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: myšlenka

2015-01-23 14:22:24

#6: Jan Jurajda - myšlenka 

 přesně s tím bych taky souhlasil ;) chapu a myslím že všichni že nemuže na silnici být něco co drží na skpaskach, nebo izolepou atd ;)

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-01-24 07:10:28



Nepřihlášený uživatel

#39 Re: myšlenka

2015-01-24 07:12:50

#6: Jan Jurajda - myšlenka 

 cca takto to funguje v Německu, navic dokladaji TUV osvedceni k pouzitym dilum.

Foglik

#48 Re: myšlenka

2015-01-25 11:35:27

#6: Jan Jurajda - myšlenka 

 myslíš jako tak? Jediný co neni proste u nás realizovatelny je uprava brzd

Danny

#61 Re: myšlenka

2015-01-26 13:45:20

#6: Jan Jurajda - myšlenka 

 Ano s tím bych taky souhlasil, ale to s sebou mám pořád jak piča tahat velkej TP a ještě to vysvětlovat fízlům....pořád po laždé úpravě jezdit na STKčko a pak na úřad aby to zapisovali....navíc to bude strašně drahý.... chápu že lidi co to tam vážně budou chtít mít tak to absolvujou ale je to neskutečná otrava...


Nepřihlášený uživatel

#62 Re: myšlenka

2015-01-26 15:39:44

#6: Jan Jurajda - myšlenka 

 dobra myslenka ale za me jedna otazka jelikoz papiry teprve delam auto mam  najity o naraznikach prahach kridlu litakach a lepsich brzdach+ladaku mam cenovou predstavu ale jelikoz vetsinu kes vrazim do auta a dile budu schanet postupne a pak az menit za origose tak to myslite jako  koupim prahy snizim to buch technicka hodim ladak  predni naraznik buch technicka a na urad? ne ze bych mel neco proti ale jelikoz nebudu mit penize na dokonceni uprav tak mi ma auto stat jen proto ze nemam penez na rozhazovani? auto si poridim za nejakym ucelem ne aby mi trcelo rok a pul v garazi nb pred barakem a ja jezdil busem a urcite nebudu tak dlouho setrit peniize...

Martin

#114 Re: myšlenka

2015-12-11 05:57:13

#6: Jan Jurajda - myšlenka 

 Tak to ale teď funguje :D