MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#37334 Re: Re: Je potřeba diskutovat nad selháním elit při nástupu komunistů.....

2015-02-05 17:15

#37326: - Re: Je potřeba diskutovat nad selháním elit při nástupu komunistů..... 

Jestli nevidite rozdil mezi volbami za bolsevika a dnes, je mi Vas lito.  V soucasne dobe je ve volebnich mistnostech plenta, dostanete kandidatky ruznych stran a hnuti, ze kterych muzete vybirat a upravovat je a je ciste na Vas, jestli volit pujdete, nebo ne.  Pokud se rozhodnete nevolit, nikdo u Vaseho jmena neudela "cerny puntik".  S volebni urnou k Vam prijdou pouze na vyzadani.  Za svoji praxe v nemocnici jsem zazil pripady, kdy obchazeli s urnami i pacienty, kteri meli temer smrt na na jazyku, nebo zeny na porodnich salech.  Pokud mate pocit, ze jsou voleni stale stejni kandidati, bude to asi tim, ze je lide volili.  Pokud mluvite o ovcanech, muze byt nekdo vetsi ovcan nez clovek, ktery sedne na lep opileckemu lhari ?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#37342 Re: Re: Re: Je potřeba diskutovat nad selháním elit při nástupu komunistů.....

2015-02-05 19:00:00

#37334: - Re: Re: Je potřeba diskutovat nad selháním elit při nástupu komunistů..... 

Vy o voze, já o koze.

Nic z toho, co jste napsal nevyvrací jediné slovo mého příspěvku.

Nemusíte mně poučovat jak to chodí u voleb. Chodím volit pravidelně.

Líbí se mi podobné plky o tom, jak voliči mají právo své volené zástupce kontrolovat, jak plní to, co slibovali a volat je k zodpovědnosti...

Volby jsou tajné a jak tedy může ovčan x volat k zodpovědnosti voleného y ? Jak mu dokáže, že ho volil?

Vypadá to ale demokraticky, bohužel, jenom vypadá...

Když si např. Sobotka se Zaorálkem napíší na kandidátku vidle na hnuj či zouvák na boty, budou také zvoleny (zvolen) ... A tak je to u každé strany.