MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#43685 Já ty Babišovy sračky opravdu nežeru :-), asi proto si Andrej přihrál těch 5 mld.....

2015-03-21 11:22

...z těch 100 kterými zadlužil tento stát jen v tomto roce. Přijde doba, kdy i jeho voličům dojde, co je to za Stbáckého superdebila, tak se musí dopředu zabezpečit. 

Vyhrát volby na to, že se tu rozkrádají desítky miliar, přijít s deficitem větším než předchůdce a ještě si z něj vygenerovat pro sebe "dotaci" v objemu 5 mld. tak to snad dojde i debilům co jej volili, že se cosi fatálně nepovedlo. 

 

Nejvlivnější lobbista je zpátky. Kancelář Blaník pokračuje třetí sérií

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#43686 Re: Já ty Babišovy sračky opravdu nežeru :-), asi proto si Andrej přihrál těch 5 mld.....

2015-03-21 12:03:38

#43685: - Já ty Babišovy sračky opravdu nežeru :-), asi proto si Andrej přihrál těch 5 mld..... 

 Tuhle se soudruh Sobotka "chlubil", že souruh Babiš poctivě hlásí všechny "konflikty zájmu", tedy to tak vypadá, že v té vládě už soudruh a "ministr" financí o ničem nehlasuje. Vše mu tam tedy odhlasovávají soudruzi z té jeho zločinecké bandy StBáků, brzo jistě i on sám národu sdělí, že on za nic nemůže, že on v té vládě o ničem nehlasuje a těch 100 mld. deficitu navrhl soudruh Sobotka společně s se superdebilem Bělobrádkem.