MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#45564 Re: Re: Re: STYDÍM SE ZA ZEMANA ,

2015-04-07 15:15

#45563: Jelena Vičanová - Re: Re: STYDÍM SE ZA ZEMANA , 

 Tebe - soudružko,  by měli tví ruští bolševici vystřelit do kosmu, tak, jako Lajku. A  byl by klid...

Odpovědi

slušný občan

#45565 Re: Re: Re: Re: STYDÍM SE ZA ZEMANA ,

2015-04-07 15:18:50

#45564: - Re: Re: Re: STYDÍM SE ZA ZEMANA , 

 To chápu... Ti, kdo do roztrhání těla za jidášský groš rozdávali červené karty na šibřinkách, organizovaných právě poskoky velvyslance Schapira na Národní třídě, blahé paměti, budou zase opruzovat na netu s jejich peticí.

Nakonec, když si nějaký vágus s pokročilou demencí pozve toho distributora cervených karet třeba do maštale mezi podsvinčata, je to jeho svaté právo. Ale pozvat ho může přeci jen za sebe a nikoliv za mně, moje rodinné příslušníky a vůbec, za lid česka...

Podívejte se na tu jejich petici-nepetici proti Panu presidentovi Zemanovi - kolik od listopadu minulého roku přibylo podpisů přestože morální devianti, kteří tu truchlohru organizují, mají obrazně řečeno stále zvlhlé čelo a žíly naběhlé jako topůrko od sekyrky - a skutek utek...

Ve svobodných volbách, při kterých bych já osobně zakázal ČT a ČR vysílat, dostanou zase tito škrholové znovu přes svůj prasečí čenich.


Nepřihlášený uživatel

#45591 Re: Re: Re: Re: STYDÍM SE ZA ZEMANA ,

2015-04-07 17:54:33

#45564: - Re: Re: Re: STYDÍM SE ZA ZEMANA , 

 A tebe v pořádně zanýtované raketě do té nejsmradlavější prdele v nějaké černé kosmické díře. P.S. Pejska Laiku bych ti ssebou nedal ani omylem, ještě by jsi nám ho po cestě oprcal.