MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#48540 Re: Re: Re: Re: Re: Re: česká pravice neexistuje

2015-05-20 12:56

#48531: - Re: Re: Re: Re: Re: česká pravice neexistuje 

 jaké rudé názory, já se bavím úplně o něčem jiném , o ožebračování zdější populace srovnej min. mzda v německu cca 42000 minimální mzda u nás po zvýšení 9700, podle stavu společnosti a výkonu ekonomiky by měla být na dvojnásobku okolo 18000 kč.To je okrádání zdejší populace. Samozřejmě zaměstanavatelům a průmyslníkům, se takový bordel líbí a neúměrně bohatnou na úkor společnosti.

nikdy jsem levici nevolil, proč mi říkáte o rudych názorech. vy jste zloděj, že se Vám to líbí ? nedivím se, že si němci myslí o češích, že to jsou po většinou podvodníčci a vydřiduši.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#48541 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: česká pravice neexistuje

2015-05-20 13:02:18

#48540: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: česká pravice neexistuje 

 Výše min mzdy ovlivňuje prudce ochotu zamestnavat, nikolir reálnou výši mezd, tedy průměr a median. Je to v podstate vůbec hloupost min. mzdu zavádět, pokud existuje parametr životní minimum.


Nepřihlášený uživatel

#48545 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: česká pravice neexistuje

2015-05-20 13:39:27

#48540: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: česká pravice neexistuje 

 Mne je v podstate jedno, koho jste volil, ale nazory mate rude. Namitek jsem mel vic, na ty zrejme najste schopen odpovedet. Stocil jste diskuzi pouze na finance. Clovek potrebuje k zivotu i neco vic, nez penize.

Jsem stary chlap, duchod nemam vysoky, ale nestezuji si. Zadny podnikatel, zlodej, podvodnik a vydriduch tedy nejsem.

Ve svete se na nas dnes nedivaji zrovna priznive. Pracovni moralka je opravdu mizerna.

Kam se podely vyhlasene  ZLATE  CESKE  RUCICKY  ?  Zamyslete se, treba na to prijdete sam, kdo a kdy odnaucil nase lidi poctive makat !