Petice PRO pořádání koncertu skupiny Ortel v Počátkách

Quoted post

Dušan

#19

2015-08-14 08:41

Ortel jedna z mých nej kapel. Jsem rád, že v dnešní pokrytecké době plné politické korektnosti někdo říká otevřeně, co si myslí. Když jsem si poprvé pustil píseň Mešita, tak jsem si říkal, že je to úžasný. Škoda, že tohle nehrají v rádiu místo těch připitomělých pseudohudebních sraček. Ale on je vlastně veřejný nepřítel č. 1, jelikož zpívá o pravdě a to se dneska nenosí. Držet se zuby nehty u koryta, co nejvíc si namastit kapsy, lézt druhým do prdele, přitakávat cizím zájmům na úkor vlastních, rozprodávat naši zem, to se teď nosí, ale běda se tomuhle srabu postavit, to je hned člověk extrémista. Jednoho dne možná i ti zmanipulovanci, kteří ho teď nenávidí za jeho názory, pochopí, že má pravdu. Nikdy nepochopím, proč si necháme my Češi srát na hlavu od nějaký Evropský Unie, necháme si brát naše tradice a zvyky, protože je to moderní, to se teď na západě nosí. Nmevím, proč naši předkové bojovali za tuhle zem, za naši svobodu, když si ji teď necháme vzít Bruselem, islamisty a černoškými přivandrovalci? Cožpak nemáme ani trošku hrdosti?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2015-08-14 12:03:23

#19: Dušan -  

 mluvíte mi z duše