MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Martin Konvička

#67081 Re: Re: To se pozná podle toho, že pro nej Mynář zinscenoval pro zemanovskou....

2015-12-03 22:50

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#67082 Re: Re: Re: To se pozná podle toho, že pro nej Mynář zinscenoval pro zemanovskou....

2015-12-03 22:56:14

#67081: Martin Konvička - Re: Re: To se pozná podle toho, že pro nej Mynář zinscenoval pro zemanovskou.... 

 Já jsem u vás kretén, protože šílený Mynář zinscenoval pro Zemana pro - zemanovskou demonstraci? Nebo jsem snad kterén, protože je Zeman ruský nenonacisticko komunistický troll? Nebo jsem snad kterén, protože Miloš Zeman lže a vy ho proto považujete za moudrého, vzdělaného a inteligentního? Já jsem snad kterén, protože Zeman jak idiot začně větu v ruštině, pak řekne dvě slova jako v angličtině a zakončí to úderným bavorským "ja"? Já mám být kretén proto, že se Miloš Zeman omlouval za své lži, které načerpal na serveru ruské propagandy v Parlametních listech? Já jsem snad kterén, protože Miloše Zeman lhal o "privatizaci" MUS? Já jsem snad kterén proto, že se obklopil lidmi, kteří nikdy nemohou získat prověrku NBÚ? 

Neměl byste v být spíše kreténem vy, když tu osobu Miloše Zemana adorujete?