MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#72035 Re: Re: Kdyby náhodou idiota Zeman zapomněl, na co odpovídal, je dobré to připomenout.

2016-01-27 16:36

#72033: - Re: Kdyby náhodou idiota Zeman zapomněl, na co odpovídal, je dobré to připomenout.  

 Pravá nefalšovaná SOIUDRUŽKA, mluví okamžitě za VŠECHNY.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#72038 Re: Re: Re: Kdyby náhodou idiota Zeman zapomněl, na co odpovídal, je dobré to připomenout.

2016-01-27 16:42:14

#72035: - Re: Re: Kdyby náhodou idiota Zeman zapomněl, na co odpovídal, je dobré to připomenout.  

 Celá věc by měla velmi zajímat investigativní novináře, neb to vypadá, že se jedná o nastrčenou osobu.  Navíc tím, že je její otázka madializována a mluvila za nějakou "skupinu" a obyvatelům země podsouvala věci velmi podivné o premíérovi, měla tato věc zajímat ti policii. Je potřeba prověřit, jestli se jedná o hloupost nebo organizovanou provokaci. 

Zeman měl navíc na výroky tazatelky, neboť byly spíš za hranicí zákonnosti, reagovat právě tak jak jsem napsal já a zpochybnit zákonnost jejího výroku o Sobotkovi a pokud by si byl dokonce jist, že byl spáchán trestný čin např. šíření poplašné zprávy, měl okamžitě povolat policii. Tazatelka totiž mimo jiné nevysvětlila, proč by měl premiér jednat neústavně, pouze to konstatovala. To je velmi zvláštní, obzvláště, když se odkazovala na "nás všechny" když zdůraznila že "víme". 

Jsem přesvědčen, že se jednalo o organizovanou provokaci tedy, že to nebylo spontánní jednání.