Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#7328 Re: S ČT H......Video: „Naučte se dějepis – Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy!“

2016-02-29 10:49

#7324: - S ČT H......Video: „Naučte se dějepis – Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy!“ 

 Co to ten pablb Štětina zase žvatlá? Tady přece vůbec nejde o to, že vyjádřila svůj nesouhlasný názor s komunisty, každý má svůj názor a je jeho právo jej veřejně vyjádřit, ale tady jde o to, že tento svůj osobní názor vtlouká do hlav malým dětem a to se mi hnusí! Tohle dělají jen totalitní režimy, že vymývají mozky mladým dětem již v útlém věku, dokud jsou tvárné! Je mi na blití ze současného systému. Když jsem před 25 lety zvonil klíči, tak jsem netušil, že za čtvrt století se ta doba vrátí zase zpět, jen z druhé strany! 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#7330 Re: Re: S ČT H......Video: „Naučte se dějepis – Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy!“

2016-02-29 12:04:03

#7328: - Re: S ČT H......Video: „Naučte se dějepis – Evropu od Hitlera osvobodily Spojené státy!“ 

 KAŽDEJ ČLOVĚK CO PŘEMYŠLI HLAVOU A ZNÁ HISTORIU TAK DOBŘE JE MU JASNÉ ŽE EVROPU OSVOBODILO RUSKO A ((VINA AGENTU USA NA POLSKO BYL POSLAN HITLER 1939))SE ZISKEM PULKY SVĚTA!!!((PAK 1945 TAKŘKA VYŘEŠENO))PAK 1990 SVĚTU ZDÁ SE VLÁDNE DOLAR!!!1914 NA SRBSKO SVEDEN ATENTÁT V SARAJEVU!!VYŘEŠENO SE ZISKEM EVROPY A BLIZKEHO VYCHODU!!!1918 DOLAR SE STÁVÁ MEZINÁRODNÍ MĚNOU!!!((DOLARU DOCHÁZI DECH 11.9.2001 UTOK S NEVYSVETLITELNYMI NASLEDKY)) ((DOLARU SE VZPOUZI HUSAJ,KADDAFI ZABIJEM JE VYŘEŠENO))DALŠI KRACH DOLARU A NASTUP BITCIONU ROZVRÁTIME UKRAJINU ROZVRÁTIME EVROPU A PUTINA NA KYJEV ZAUTOČIT DONUTÍME!!!!