Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#7377

2016-03-02 19:58

Skupina ruských a zahraničních novinářů se dostala pod dělostřeleckou palbu v provincii Lázikíja na severu Sýrie. Informoval o tom zpravodaj RIA Novosti Jevgenij Orel. Kromě něho byli členy skupiny novináři televizní stanice RT: Boris Kuzněcov, Hasan Nassr, Haled Elderra a Alexandr Tichomirov.

Zraněno bylo několik lidí, všichni jsou to cizinci, podle předběžných údajů občané Číny, Kanady a Bulharska.

Podle slov oficiálního mluvčího ruského ministerstva obrany generála Igora Konašenkova bylo ostřelování syrské Lázikíje z děl provedeno z tureckého území. Incident se odehrál během cesty žurnalistů do obcí, které již podepsaly souhlas s příměřím a kam se už vracejí civilní obyvatelé.

Více: VIDEO O ČEM MEDIA MLČÍ

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#7381 Re:

2016-03-02 20:46:02

#7377: -  

 kde prosim lezi ta Lazikia? Na mape jsem nic takoveho nenasel.

Rad bych tem Turkum prispel na munici. nevite jak to muzu udelat?


Nepřihlášený uživatel

#7383 Re:

2016-03-02 21:31:38

#7377: -  

 takze jste zrejme hloupy lhar. Na sputnik jsem si precetl co se pry stalo. Strilelo se ze syrskeho uzemi, ktere je tesne pobliz tureckych hranic. Podle syrske armady se jednalo o bojovniky z Dschebhat an-Nusra, na ktere se mirove ujednani nevztahuje. Aby jste netvrdil ze je to zfalsovane, tak jsem se informoval na webu sputnik.

Shrnu:Bud neumite rozlisovat psany text nebo mluvene slovo a nebo jste obycejny lhar.

Ja bych si tipnul ze na vas plati vsechno dohromady.