PETICE ZA UZAVŘENÍ PSÍHO ÚTULKU V DOBRANOVĚ

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#10

2016-03-07 15:44

jak může podepsat tuto petici člověk z Jihlavy, Brna, Ostravy, Plzně a celé republiky když ani neví kde Dobranov je, z České Lípy jsem zatím objevila jeden podpis, fakt skvělé, to svědčí o tom, že lidi jsou jen stádo, jeden něco podepíše a ten druhý nemůže zůstat pozadu, lidí přemýšlejte než něco podepíšete

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2016-03-07 18:43:03

#10: -  

 To  že tam není město z okolí ČL neznamená že daný člověk je jen jeden ze stáda hloupých ovcí a neví kde Dobranov je.Může to naopak vědět uplně přesně mohl v okolí bydlet pak se odstěhovat a napsat tam jen město svého aktuálního pobytu nebo může mít v okolí chatu. A ikdyby ne media a sociální sítě jsou dnes tak rozšířené že není problém si o Dobranovském útulku něco najít.Takže výzvy o přemýšlení ostatních lidí bych nejspíš nechal na někom jiném .....

Michaela

#21 Re:

2016-03-08 18:19:55

#10: -  

 To, že nyní bydlím v Praze ještě nevypovídá nic o tom, odkud pocházím. Stejně tak spousta dalších podepisujicich.

eew

#78 Re:

2016-11-04 12:11:55

#10: -  

 Proc bych se to nemohlo tykat i lidi z jineho okoli?Mozna prave ti maji oci otevrene a ne jako lide z C.L.kteri buhviproc delaji ze je u nich vse v naprostem poradku..Ja jsem z Prahy a primo se me to tyka!!Pred tydnem jsem sii tam jela pro svou trimesicni fenecku a bohuzel uz neni na zivu...umrela po trech dnech co vylezla z toho hnusu tam.Pochopitelne....na PARVO!!Tak uz se sakra vsichni proberte!!!