Parkovací místa v Orlové V. etapa

Quoted post

ota

#5 mista

2016-03-13 11:22

Neparkujte tam kde nemate a boticku nedostanete konecne ste se odnaucili stat na zatackach aa mistech kde stat nemate skvely vykon MP Orlova pri každodenní razii proti nezodpovednym ridicum. Jeste davat boticky tem co nam parkuji na rezerve a bude to ok. A to odtahovani aut co bude super napad. Drzim palce proti neukaznenym ridicum a petici hodte leda tak do kose

Odpovědi

Zakladatelka

#6 Re: mista

2016-03-13 11:42:39

#5: ota - mista 

 Kdyby bylo kde parkovat, tak by lide nestali tam, kde nemaji. Coz chape kazdy prumerne inteligentni clovek, coz dle meho nazoru nejste. Dle vasich slov ''neukazneni'' ridici jsou neukazneni v parkovani, protoze zde neni dostatek mista k parkovani. ja vam za vasi radu, aby se petice hodila do kose radim rozbehnou se hlavou proti zdi aby se vam v ni rozsvitilo. A radte si nekomu, kdo o to stoji. Vy jste jen hloupy a ignorantsky blbecek, ktery ocividne rad skodi a jste asi hodne zakomplexovany. Pekny den.

MP - meststi povaleci

#7 Re: mista

2016-03-13 13:47:43

#5: ota - mista 

 Oto, jsi s prominutim hlupak a takovy komentar si nechej od cesty.


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: mista

2016-03-13 19:23:32

#5: ota - mista 

 Tak mi poraďte, kde mám zaparkovat, když přijedu domů po 16 hodině?

Věra

#11 Re: mista

2016-03-14 12:12:41

#5: ota - mista 

 By mě zajímalo,kam byste mě poslal zaparkovat,když přijedu z prace po 23hod ...takhle muže mluvit jen někdo,kdo tu čest s parkováním na V.etapě nikdy neměl nebo snad někdo ,kdo nikdy auto nemel!