Výzva poslancům a senátorům:Zvažte žalobu na prezidenta republiky

Quoted post

Co je vůbec pro náš stát a pro mne nejdůležitější! Žít v míru a pomoci ho zachovat!!!
Nepřihlášený uživatel

#199

2016-04-09 08:12

Nemám rád násilí a hlavně ne války!!! A hlavně nemám rád, když za můj stát někdo rozhoduje! Jak z venčí, tak menšina uvnitř!!! Nyní je pro mne největším zlem KOLONIZACE EVROPY! Na tom by se naši občané měli shodnout a něco proti tomu dělat!!! Když by se měly posuzovat všechna rozhodnutí, co kdy státníci a vlády u nás za těch 26 let udělaly, pak by skoro všechna rozhodnutí spadala pod porušování lidských práv a svobod a upírání DEMOKRACIE a také porušování našich zákonů!!! Nyní například blokování facebooku je tím důkazem! Pro náš stát a pro nás je nyní nejdůležitější zachovat si naši suverenitu a svoji státoprávnost!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#200 Re:

2016-04-09 08:55:24

#199: -  

 pletete hrušky s jablkama ..... na FB vás blokuji "údajní vaši přátele" nebo někdo kdo příspěvěk nahlasí a povinností FB je prověřit toto hlášení...  FB blokuje příspěvky které mají hodně rasistický podtext nebo vyzývají a podněcují k nenavist... Jsou to pravidla se kterými vy souhlasite při založení účtu...stačí si přečíst k čemu dávate souhlas při založení účtu......Za Českou republiku rozhoduje Česká republika a vláda ...není to nikdo z venčí...ale uvnitř a z řad těch které jste si jako občané zvolili a kteří by měli jednat ve prospěch České republiky a jejich občanů........