Petice pro okamžitý ZÁKAZ ISLÁMU, protože porušuje lidská práva

Quoted post

god

#216 Re:

2016-04-12 06:24

#12: -  

 Jste na omylu. Petice nic neporušuje.  Naopak, stát porušil! Petice na to jen poukazuje. Stát registroval něco, co ve své "knížečce", tedy koránu, hanobí národ, rasu, přesvědčení, ženy, kdeco. Dokonce podněcuje k nenávisti a tuto nenávist i praktikuje, protože na základě "knížečky" lidi jdou, opásají se dynamitem, vezmou kalašnikovy a vraždí! Takže já vás poučím - stát je ten, který stvrzuje, díky registraci islámu, že schvaluje svinstva na kterých je založen! Představme si, že si vytvořím vlastní náboženství, vlastní přesvědčení a do mé "knížečky" si napíšu, že každou středu naši věřící budou mít povinnost plivat po lidech a ženy tahat za vlasy. Zaregistruje moje "náboženství" tento stát? No měl by, pokud registroval Islám. A vy byste to moje náboženství měl také respektovat i vaše žena a budu ji tahat za vlasy pod ochranou státu, jinak vás nařknu za hanobení mé víry a půjdete sedět! Islám není náboženství ale sektářská nauka dokonce s vlastním zákonem, který nadřazuje tomu demokratickému. To, že Islám vyznávají miliardy lidí, ještě nic neříká o jeho kvalitách. Právě naopak. Říká to o něm jen to, že agresivita jeho šíření je podobná rakovině. Islám je postaven na knížečce, která prokazatelně hanobí národ, rasy, přesvědčení a to co se v ní píše, uvádí do praxe. Takže né náš stát zažaluje nás, ale my naopak jeho. Stát se provinil. A provinění zní, podpora hanobení národa, rasy, přesvědčení! Asi tak, na vysvětlenou. Pokud tomu nerozumíte.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#218 Re: Re:

2016-04-12 08:19:27

#216: god - Re:  

V té "knížeče" není pokyn, že lidé mají jít, opásat se dynamitem, vzít kalašnikovy a vraždit. Islám se samozřejmě významně liší od křasťanství nebo židovství, ale ne tak, že ostatní mábožeství jsou dobrá, a toto je špatné. To je jako soudit křesťanství za všechny excesy, které kdy nějaký křasťan spáchal.