Za původní ráz Podolí

Quoted post

martin

#12 Podolská ulice

2016-06-10 12:14

Dobrý den, 

 

v Podolské ulici (což je ostatně taky Podolí, ne že ne) jsem nezahlédl petici nikde. Což je škoda, jelikož se jedná o nejobydlenější část čtvrti. Já ji podepsal online, ale co ostatní obyvatelé, kteří nejsou online?

Odpovědi

Tereza Němečková

#13 Re: Podolská ulice

2016-06-10 12:46:46

#12: martin - Podolská ulice 

Dobrý den Martine,

jak už jsem uvedla, letáčky jsme umístili všude tam, kde jsme se zvládli. Zpravidla co nejblíže dotčené stavby, protože jsme předpokládali,že nejbližší sousedy to bude zajímat nejvíc.

Nejsme profesionálně organizovaná skupina, ale sousedé, kteří se kauze věnují ve svém volném čase a na své náklady.

Proto uvítáme podporu a pomoc od všech, kterým to není jedno. Zájemcům na emailu nasepodoliZAVINACgmail.com poskytneme letáček a text petice k šíření.

Petici je přímo v Podolí možné fyzicky podepsat v kavárně Cheecup (Nedvědovo nám.14) a v Drogerii Na zlatnici 18. V jiných provozovnách, restauracích  a institucích nám umístění letáku i petice odmítli z důvodu strachu, nezájmu nebo proto,že si myslí,že mají zůstat nestranní. To je jen poznámka k tomu,že vůbec není snadné petici dostat někam do veřejného prostoru, natož do domu a do schránek.