Založení strany

Quoted post

saki.san

#124 Re: nová strana(nordline)

2011-11-02 20:57

#123: - nová strana(nordline) 

 Mnohokrat dekuji, o tezkosti ceskeho jazyka mi vypravet nemusite. Mohu to dobre porovnat - nejenom ze mluvim plyne anglicky, nemecky, francouzky ale take jsem s temi vsemi narodnostmi zil a pracoval. Presto takove hrubky jako vy nedelam. Je to przneni toho, ceho si ma kazdy vazit - vlastniho jazyka. To, ze si sve chyby uvedomujete, ale neopravujete poukazuje na vas smysl pro poradek. Pisete jak jste nespokojeny a nechcete ani vest diskuzi - tak proc se zucastnujete a pisete do techto stranek? My vam dekujeme, ze nas timto odhalenim sebe poctivate stejne jako nazyvate nekoho, koho neznate demagogem. Musite si vsak uvedomit, ze ne kazdy ma stejne nazory jako vy. Stejne odmitam se divat na jine neudrzitelne systemy jako vy. Zajedte se podivat do Australie - Kanady - USA. Zadny z nich nema perfektni system, ale urcite nejsou tak tezkopadne jako ten ve kterem zijete vy. Nikde ve svete jsem nepotkal tolik lidi, nadavajici na sve politiky, ktere si sami zvolili jako zde, v zemi, kde ziji ti nejchytrejsi lide, kteri vsechno znaji a umi. Dekji za pozornost a neberte ten zivot tak vazne, protoze z nej stejne ziv nevyvaznete. Ja jsem se svym zivotem docela spokojeny, protoze se staram o sebe a nekoukam na souseda jestli nahodou nema lepsi auto, nebo mu na zahrade nerostou vetsi hrusky. Az se tohle nauci vetsina Cechu pak se nam povede vsem lepe - to mi verte.     

Odpovědi

Aleš Žižlavský
Autor této petice

#125 Re: Re: nová strana(nordline)

2011-11-03 06:13:34

#124: saki.san - Re: nová strana(nordline) Odpověděl bych oběma diskutujícím.Myslím,že se nemá cenu dohadovat o pravopisu nebo o tom jak kdo žije.V pravopise se dělají chyby,protože píšeme rychle abychom nestratili myšlenku.Pokud chceme něco pro národ udělat zase nekoukáme jen na sebe.Každé má svoje a diskuse by měla být k tématu,a to je založení strany.Daleko radši bych byl,kdybyste doporučili poštou rozšiřovat možnost podepsat petici.A to už je pro někoho problém,protože ač souhlasí a podepíše,bojí se,aby se známí díky tomu na něj nedívali skrz prsty.Takže tajně.Zrovna tak,jak se od nikoho nedozvíte,kterou stranu volil.Tady jsou prvopočátky problémů našeho národa.Bojíme se.Takže pouvažujte,jak tento národ změnit k lepšímu.Pak se i na sebe budeme dívat jinak.