MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#85971 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No-go zones? Census data shows 100-plus in Brita

2016-06-26 17:02

#85969: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No-go zones? Census data shows 100-plus in Britain 

 Najednou jsou pro tebe BBC, nebo třeba Telegraph blábolisti, idiote? :-) Také mám raději RT... :-)))))

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#85972 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No-go zones? Census data shows 100-plus in B

2016-06-26 17:04:19

#85971: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No-go zones? Census data shows 100-plus in Brita 

 To, že kdosi v novinách píše o tom, že jsou někde jakkési no-go zony pro nemuslimy a neuvede jediný příklad, takového místa, je to pro mne logicky velmi málo důvěryhodný, přestože je v telegraphu, navíc text je z roku 2008, dnes je rok 2016 a vy nejste schopen uvést jedinou čtvrť, kterou lze označit na no-go zónu v 60 mil. Británii. To je pak vaše argumentace vskutku legrační. 

Já vám jednu takovou čtvrť mohu ukázat o které propagandistické video tvrdí, že je no-go zónou, ale ralita je vskutku jiná, propagandistické video je evidentní provokace.