Za zachování dopravní obslužnosti Šumperska a Jesenicka

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#7

2016-08-26 09:32

Tuto petici jsem PODEPSAL, protože léta jezdím z Brna na Ramzovou na náročné běžkařské výpravy po hlavním hřebeni Jeseníků, při nichž musím z Ramzové vycházet dřív, než tam dorazí další spoj z Brna. Přitom jedu do České Třebové, přesedám na rychlík Bouzov směr Luhačovice a v Zábřehu přesednu na spěšný vlak z Olomouce. Tak jsem na Ramzové v 8:41, což o hodinu dříve, než dalším spojem. Nebude-li Bouzov v Zábřehu zastavovat, ztratím nenávratně možnost tyto své aktivity provozovat. Michal Hofer, hofer@ibp.cz

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2016-08-29 21:39:48

#7: -  

 Dobrý večer vážený pane Hofere .Prosím Vás touto cestou o předávání informace o komplikacích  při cestování ze vzdálenějších míst do našich krásných jesenických končin  pro Vaše známé,též turisty či jiné sportovně nadšené jedince.Je na pováženou,o čem  všem  se "o nás bez nás" rozhoduje  . A mě osobně zůstává rozum nad tím stát,neb zákony v této zemi opravdu nepočítají s pomocí lidem.Už jen to, že se každoročně mění jízdní řády je pro mnohé problematické při dopravování do zaměstnání,či studentům do škol.Můžeme tady o tom dlouhosáhle si psát,ale v současné době je důležité občany informovat,aby ,tak jak Vy výše píšete, se na svůj nejen zimní relax vůbec dostali. Můžete tak  pomoc i Vy vzdálenější.My zde máme nové koleje,nástupiště a rychlostní vlaky , ale nebudeme mít spojení se vzdálenějšími lokalitami ,neb zde nezastaví.Tak za tohle dráhám děkovat nebudu.Dana Kochanová.