Nemůžeme mlčet!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#437 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-10-28 07:58

#436: Holomráz - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nějak jste si zapomněl všimnout, že vulgární vyjadřování je typické právě pro opačnou stranu a to pro odpůrce prezidenta. Chtělo by to číst všechno a ne jen to, co se vám hodí. Jinak většina vždy byla , je  a zůstane většinou, chodil jste snad do školy, ne ? A průzkum veřejného mínění? Asi jste ho četl jinak než já, tak úplně přesně jak říkáte to tedy nebylo. Ale nakonec vždy jde jen 1000 vybraných lidí, na nich chcete stavět?

Odpovědi

Holomráz

#440 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-10-28 08:27:29

#437: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Dobrý den,

mohu jen opakovat, co jsem napsal dříve, případně to rozšířit.

Takže především, já s Vámi vulgárně (pokud vím) nekomunikoval, u slušného člověka bych předpokládal, že se bude chovat obdobně. Ale asi to ve Vašem případě bude jinak, takže lehce upravím i způsob psaní . Takže znovu, vyjadřujete se jako typický příznivec současného hradního pána. Příspěvky jsem si prošel. jak ve Vašem případě vidíte i ty, které jsou pro nás Havloidy nepříznivé i ty, které zahřály moji pravdoláskařskou duši. K tomu, že jsem Vám v minulém příspěvku, (omoluvám se) radil, abyste se zamyslel, ještě dodávám: Ve vašem případě asi bude potřeba si vygůglovat, co to je.