Pane prezidente Zemane, chceme, abyste znovu kandidoval.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#9

2016-10-30 13:02

Pán Miloš Zeman je pro mě jediným volitelným kandidatem na prezidenta jedině on stojí za svým lidem a zemi tak jak to má správný prezident dělat . Jeho předchůdci zapoměli proč tam jsou , rozprodali celou zem a ožebračili lid .

Odpovědi

Jannis

#50 Re:

2016-11-01 15:07:32

#9: -  

 Hloupe žvaníte, pane/paní #9!! Nikdy se lidi u nás neměli tak dobře jako teď. Ale určitě to není zásluha toho monstra.

Hezký den!

Mytholog

#79 Re:

2016-11-04 11:10:32

#9: -  

 Dobrá, tak dejme tomu že se budu rozmýšlet že bych ho zvolil, mohl byste mi říci konkrétně co přesně zatím pan Zeman udělal pro své lidi, ale žándé vytáčky, rád bych konkrétní odpověď. Co kdomě toho že slibuje spoustu věcí? Co kromě toho, že když se mu někdo někdy dovolí oponovat okamžitě ho setře, urazí, zesměšní ? Co kromě toho, že nadává a uráží kandidáty cizích zemí? že je velmi sprostý, a nikdy neodpovídá konkrétně na položené dotazy? co krom toho že , pokud se ho někdo zeptá, proč udělal to či ono, vyplivne jen , že to tak dělají i jiné vážené osoby? Mohl by mi někdo říct, co ten pán na Hradě přesně pro lidi dělá? krom toho že o tom všem jen tlachá v médiích a kdo mu to řekne toho označí za zrádce a lháře? Prosím, budu rád, když mi to někdo objasní. Dík