MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#96970 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-02 18:44

#96968: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jak je ovšem možno kompetentně vykládat ústavu bez právní kvakifikace? Napadat chybný výklad soudu lze přeci rovněž jen právní cestou, a jaká koli jiná cesta právě nemusí být nikým respektována protože není v souladu s právem. Ne nemusím respektovat konkrétně tvé argumenty v této fázi.

 

 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#96978 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-02 19:17:52

#96970: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 To skutečně nemusíš respektovat mé argumenty. Já tě k tomu ani nemohu nuti, pokud tím neporušuješ zákon, neboť ústava nám dává možnost jednat dle článku 2 odstavec 4 libovolně, pokud zákon nestanoví jak, v tom se lišíme např. od ústavních činitelů - ti vykonávají státní moc a tedy musí jednat jen a podle zákona, jak stanoví článek 2 odstavec 3, proto také předchází ustanovení v odstavci 4. 

Nevykládám Ústavu, vyjadřuji se k jednání člověka vykonávající státní moc, což je mi ústavou zařučeno. Nenapadám soudní rozhodnutí mimo soud - tedy neústavě, vyjadřuji se k jednání výkonu státní moci Milošem Zemanem, na to skutečně žádnou právní kvalifikaci nepotřebuji. 

Nic to tedy nemění na tom, že pokud nejsi schopen oponovat mým argumentům, musíš je z ústavy respektovat, neboť mé názory nejsou v rozporu s ústavou a nejsi schopen je identifikovat jako lži (já jsem schopen Zemanovo lhaní identifikovat velmi dobře)

My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,
v čase obnovy samostatného českého státu,
věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé,
odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku
v duchu nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobody
jako vlast rovnoprávných, svobodných občanů,
kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku,
jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům a na zásadách občanské společnosti,
jako součást rodiny evropských a světových demokracií,
odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství,
odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu,
prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky

(3) Výkladem právních norem nelze oprávnit odstranění nebo ohrožení základů demokratického státu - viz. Zemanovo, že není z ústavy nikomu odpovědný, tak si může dělat co chce.