Týdny občanského neklidu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1640

2016-11-03 00:43

Čím se vlastně provinil Miloš Zeman?


1) nejezdí na srazy sudetoněmeckého landsmannchaftu

2) hájí zájmy českého národa

3) razí politiku vyváženého přístupu vůči Západu i Východu - bez předsudků

4) zaujímá vlastní přístup k řešení imigrantské vlny, odlišný od přístupu představitelů Německa a EU.

5) nedělá populistická gesta formou pravidelných všeobecných amnestií

6) nedává státní vyznamenání Mašínům a jim podobným

7) a hlavně: umí naslouchat obyčejným lidem ...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1644 Re:

2016-11-03 01:51:31

#1640: -  Čím se vlastně provinil Miloš Zeman?

 Pravda pravdoucí ...


Nepřihlášený uživatel

#1645 Re:

2016-11-03 03:15:59

#1640: -  

 Já tedy mám z Miloše Zemana úplně jiný dojem, podle jeho chování a slov si myslím, že je to člověk chorobně toužící po moci, slávě a pozornosti a je pro to ochoten udělat cokoli a spojit se s kýmkoli. To, že naslouchá "obyčejným" lidem je mýtus, který kolem sebe vytváří. Jsem také obyčejný člověk z malého města a mě tedy rozhodně nenaslouchá. Jen dokáže mistrně manipulovat s lidmi, jako jste Vy. Před časem přirovnal politiku k šachové partii, proto nezapomínejte, že jste Vy i všichni jeho příznivci pro něho pouhými figurkami v jeho mocenské hře - nic víc a nic míň než pěšáci. Někdy se mu hodíte, někdy ne. Je zvláštní, že ač sám sebe nazývá demokratem, stal se ikonou všech protidemokratických sil v naší zemi. Našel v nich totiž skrytý volební potenciál. Miloš Zeman je nebezpečný člověk. Myslím, že velká část české populace to vnímá podobně a nesmírně tím trpí. A tak naše společnost je čím dál víc rozdělena. Je jedno staré přísloví - dobrý strom se pozná podle dobrého ovoce - a platí to bohužel i naopak.