MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Xenofobní Evropan

#97177 Re:

2016-11-06 18:12

#97175: -  

 Islám je přece moudré, mírumilovné náboženství. Džihádisté by jim neskřivili ani vlásek, naopak by je vřele uvítali, nabídli by jim střechu nad hlavou, živili by je, šatili, nabídli jim kurzy arabštiny, povolili a zafinancovali stavbu kostelů (třeba pro Halíka a katolickou buznu Putnu), vřele by podporovali jejich tradice a kulturní odlišnosti a mezi svými bojovníky by intenzivně šířili hate free osvětu a potlačovali jakýkoliv odpor proti nově příchozím kolonistům, protože to nejsou žádní xenofobové jako my, zlí Evropané, Abú Bakr al-Bagdádí je velký multikulturní nadšenec a humanista. Divím se, že ještě neobdržel Nobelovu cenu. A soudružky Šiklová, Žilková a Fišerová by se tam cítily jako v ráji, neustále by byly rozmazlovány a opečovávany šarmantními arabskými džentlmeny, kteří by ženu ani květinou neuhodili. Tedy alespoň v ČT to takhle nějak popisují a to je přece veřejnoprávní médium a já nemám žádný důvod jim nevěřit.

Odpovědi

SPRAVNY ČLOVĚK

#97190 Re: Re:

2016-11-07 13:24:02

#97177: Xenofobní Evropan - Re:  

 JO PŘESNĚ TAKY NECHAPU MĚ BY MUSLIMOVE TAKE DOVOLILI ŠUKAT S MUSLIMKOU A TO JSEM ATEISTA A BĚLOCH A TO JSEM RAD KDYŽ MUŽU ŠUKAT S ČERNOŠKAMA TO MAM TOTIŽ NEJRADŠI A MYT 4 MANŽELKY TO NENI NIC ŠPATNY ALE STEJNĚ BYCH CHTĚL MYT ASPON 7 MANŽELEK NA KAŽDEJ DEN V TYDNU JEDNU A KDYBY MĚ NEPOSLOUCHALI TAK JIM VRAZIM STEJNĚ UŽ DLOUHO JSEM POSLOUCHAL ŽENSKY PIDI A ŽENSKA NEMA PRAVO URAŽET CHLAPA A ZAHALOVANI ŽEN TAKE NENI ŠPATNY U HODNĚ ŽEN BYCH TO OCENIL JSOU ŽENSKY KTERE VIPADAJI JAKO CHLAP AŽ BYCH Z TOHO ŠEL ZVRACET A MUSLIMOVE BY SE MOHLI OŽENIT SE SLUNIČKAŘI A JA JE ODDAM KONEC KONCU STEJNĚ PO SOBE DŘIV NEBO POZDĚJC VLITNOU TAK BYCH NEJRADŠI SVLEKL A SVAZAL MUSLIMY A PUSTIL MEZI NĚ SLUNIČKOVE TEPLOUŠE A HLAVNĚ EVROPSKE HODNOTY JAKUBA JANDU AD DO MUSLIMU STRKAJI SVE HOMOKLADY AD SI MUSLIMOVE UŽIJOU ASPON POŘADNEJ TVRDEJ SEX