MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#97215 Re: Bod zlomu je pochopitelný.....

2016-11-08 16:04

#97210: - Bod zlomu je pochopitelný..... 

 Ty jsi několikrát usvědčený lhář. Kavárenský kolaborant Peroutka byl antisemita fascinovaný Hitlerem, tak rozhodl soud.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#97216 Re: Re: Bod zlomu je pochopitelný.....

2016-11-08 16:08:00

#97215: - Re: Bod zlomu je pochopitelný..... 

 To řekl soudce bez jakékoliv opory ve znaleckém posudku, tedy to nemá žádnou hodnotu, resp. přesně stejnou jako když to prohlásí lhář Miloš Zeman. Navíc soud nerozhodl, rozsudek je nepravomocný, tedy rozhodnutí fakticky neexistuje a je velmi pravdpěpodobné, že se soudce svým výrokem velmi u svých kolegů znemožnil, neboť je zřejmé, že tím lezl Zemanovi do pozadí.  Vlastní nepravomocné rozhodnutí bude s největší pravděpodobností zrušeno, což soudci dále nepřidá, neboť do soudního rozsudku skutečně zapatlal jeho osobní názor. Je možné, že se pohyboval za hranou zákona, neboť soudce není od toho, aby vyjadřoval jeho osobní názory, ale shodu nebo neshodu s právem. 

Ocituj mi přesně jediný můj příspěvek, kdy jsem lhal. Já ti na oplátku oddám i s důkazy tři lži Miloše Zemana. 

NSS Zemana lhářem přímo identifikuje.

[20.] Stejně tak byla lživá informace, šířená tentokráte týmem M. Zemana, podle níž jsou
na zámku K. Schwarzenberga nacistické symboly . Navrhovatelům je třeba
přisvědčit rovněž v tom, že se M. Zeman dopustil lži, pokud v debatě kandidátů dne 22. 1. 2013
K. Schwarzenberga nařkl z toho, že po restituci zámku v Čimelicích nasadil takové nájemné,
že se učiliště pro zdravotně postižené děti muselo odstěhovat a že o služební byt přišla též
učitelka T. B. 
[21.] V uvedených případech nepochybně došlo k porušení zákona, konkrétně v prvém případě
§ 35 odst. 2 a 3 zákona o volbě prezidenta republiky, v druhém a třetím případě § 35 odst. 2
téhož zákona. Obě skutečnosti bezesporu měly racionální vztah ke zvolení kandidáta, jehož
zvolení je napadeno.